Na vlnách romantiky

Svatební sliby skládají novomanželé na místech možných i nemožných, od kostelů, obřadních síní, v přírodě až po prostředí adrenalinové jako je balón, letadlo nebo při potápění. Originálním a zároveň maximálně romantickým zážitkem je bezesporu svatba na lodi .
luxusní jachta
Nemusíte mít v žádném případě obavy, že by vás neměl kdo oddat v případě, že by farář nebo oddávající úředník trpěl mořskou nemocí nebo strachem z vody, toto právo má i kapitán lodi, což je ošetřeno i v zákoně.
Společnosti, které se zabývají plavbami a poskytují lodě na různé účely, se snaží přilákat snoubence, aby právě u nich na lodi prožili svůj nejkrásnější den a obřad ze souše přesměrovali na vodu. V jejich nabídce najdete různé množství lákadel. Jedním z nich je to, že skupina lidí, kteří se tímto zabývají, za vás naprosto všechno připraví k vaší plné spokojenosti a samozřejmě také vašich hostů. Těšit se všichni mohou na projížďku krásnými zákoutími a svatebčané nebudou mít ani chvilku na to, aby se mohli nudit. Velké lodi nabízí jako způsob zábavy i vířivky či tobogány. Na malém prostoru tak musí každý najít to, co ho baví. V zahraničí tento způsob oddávání není ničím neobvyklí, co se týká našich končin, přeci jen jsme národ konzervativní a stále ještě upřednostňujeme klasickou formu obřadu. Není rozhodně žádným problémem učinit manželský slib na lodi, pokud má českou vlajku.
výletní loď na moři
Jestliže chcete sebe i své hosty překvapit, ideálními místy, kam vyplout za stavebním dnem, je oblast Karibiku nebo Kajmanské ostrovy, k našim končinám jsou nejblíže středomořské oblasti. Jako svatební cestu pak můžete volit Itálii, Francii nebo Španělsko. Slib si také můžete dát na některé z krásných pláží známých přímořských letovisek. Pokud se týká ceny, počítejte s tím, že vás svatební romantika vyjde i na několik stovek tisíc korun.