Využijme pojízdných dílen, půjčoven nářadí a hodinových dílen

Přestavba bytu, rekonstrukce domu či náročnější stavební práce vyžadují nejen finanční prostředky, ale v neposlední řadě spoustu různých nástrojů a nářadí, které využijeme leckdy pouze párkrát do roka. Pro tyto účely nám dobře poslouží pojízdné dílny. Jsou vybaveny pro naši potřebu veškerým profesionálním a užitečným nářadím a vybavením mezi které standardně patří
 
–          vrtačky, brusky
–          pracovní stoly, svěráky
–          nářadí pro zámečnické a instalatérské potřeby
–          vrtací a bourací kladiva
 
a také stroje s vyšší pořizovací hodnotou a stavební technikou. Některé pojízdné dílny jsou vybaveny i vlastní elektrocentrálou. Velkou výhodou pojízdných dílen je bezesporu skutečnost, že potřebné vybavení bude doručeno až k vám domů.
 nářadí na stole
Pokud vybavení pojízdné dílny přeci jen nenabízí vše co budete potřebovat můžete ještě využít půjčoven nářadí. Nástroje a nářadí jsou pravidelně servisovány a kontrolovány. Nemusíte mít tedy obavy, že si zapůjčíte nefunkční zboží.
Většina půjčoven nářadí a pojízdných dílen přizpůsobí vašim potřebám čas převzetí a vrácení vybavení a objemnější nářadí po domluvě dovezou i o víkendech a svátcích.
Při zapůjčení vybavení budete potřebovat občanský průkaz. Obvykle se zaplatí vratná kauce při podepsání smlouvy o půjčovném. Nářadí si můžete telefonicky rezervovat. Budete tak mít jistotu, že si zapůjčíte jen to, co opravdu potřebujete. S výběrem a obsluhou strojů vám jistě poradí zaměstnanci půjčoven a pojízdných dílen.
ruční bruska
Další z možností je využití hodinové dílny. Neláká vás zrovna rekonstrukce nebo přestavba bytu, ale přesto byste se rádi stali alespoň na chvíli kutily? Nejste tak úplně zruční a chcete si vytvořit vlastní produkt?  V takovém případě doporučujeme využít hodinovou dílnu ve které zaplatíte hodinový poplatek. Kromě zapůjčení profesionálního nářadí obdržíte v případě zájmu i radu zkušených řemeslníků.